چاپ کردن این صفحه

یازدهمین مجمع عمومی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور آغاز شد

یازدهمین مجمع عمومی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور صبح امروز با حضور نمایندگان 300 موسسه سراسر کشور و اعضای هیئت مدیره فعلی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، در مجتمع فرهنگی و رفاهی یاوران مهدی (عج) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان نیوز» یازدهمین مجمع عمومی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور صبح امروز با حضور  نمایندگان 300 موسسه سراسر کشور و اعضای هیئت مدیره  فعلی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور،  در مجتمع فرهنگی و رفاهی  یاوران مهدی (عج) برگزار شد.

این نشست با پخش کلیپی در خصوص مسئله حجاب و تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ادامه یافت.

در ادامه این نشست حسن محمدی ضمن خوش آمدگویی به مدیران موسسات  حاضر در این نشست، خاطر نشان کرد: مطابق اساس نامه نهایی اتحادیه در سال 92،  مجمع عمومی اتحادیه باید توسط هیئت رئیسه مجمع اداره و اجر شود.

این هیئت رئیسه با اجماع نظر حضار به انتخاب شده و به اداره برنامه پرداختند.

در ادامه نیز محمدی در حضور این هیئت رئیسه به ارائه گزارش عملکرد  اتحادیه در چهار حوزه سیاست گذاری ها و  تصمیمات کلان، امور رسانه ای  و  اطلاع رسانی، فعالیت های آموزشی و محتوایی  و  امور اجرایی و  عملیاتی پرداخت.

همچنین در بخش از این جلسه  حضار و مدیران موسسات سراسر کشور به بیان دیدگاه های خود  در خصوص عملکرد اتحادیه و پرسش و پاسخ از مدیرعامل اتحادیه نمودند.

محمدی همچنین به ارائه گزارش تراز مالی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت و همچنین گزارش درآمدها، بدهی ها و بستانکاری
 های اتحادیه پرداخت.

 گفتنی است، در بخش بعد از ظهر مراسم مجمع عمومی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، در خصوص انتخابات اعضای هیئت مدیره  و همچنین سمت و وظایف آن ها رای گیری خواهد شد.

حمید محمدی، دبیر شورای توسعه فرهنگ  قرآنی کشور نیز در این مراسم سخنرانی نمود.

برگرفته از خبرگزاری اتقان

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 21 خرداد 1394 ساعت 12:51