• تـازه هـا
  • آموزش قرآن
  • پربازدید

۲۱ آذر ماه؛ افتتاح بیست‌وهشتمین اجلاس نماز +

مظفر با اشاره‌به میزبانی گلستان از بیست و هشتمین
بیشتر...

برگزاری ششمین همایش مؤسسات مجری طرح تلاوت

ششمین همایش مدیران مؤسسات مجری طرح ملی تلاوت، در تاریخ 25

بیشتر...

نسخه علاج مشکلات تسلیم در برابر قرآن و تسلیم‌نشدن

رهبر معظم انقلاب با تأکید بر لزوم حضور قرآن در تمام ابعاد

بیشتر...

قرائتی در درس‌هایی از قرآن از آرزویش گفت

حجت‌الاسلام قرائتی در مراسم افتتاحیه بیست و پنجمین دوره

بیشتر...

فراگیری علم و اهمیت آن،شهید آیت الله

دریافت فایل صوتی

حجم: 7.3 MB

زمان: 31:31 دقیقه

بیشتر...

آمار بازدید

-
بازدید امروز
بازدید دیروز
کل بازدیدها
37103
44617
136276328
امروز چهارشنبه, 19 مرداد 1401
اوقات شرعی

برگزاری دوره های ارتقای داوران مسابقات قرآن کریم

مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با برنامه‌ریزی ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کریم اقدام به برگزاری دوره های ارتقاء داوران می نماید.
به گزارش خبرگزاری شبستان، در کنار برگزاری دو دوره طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآن، تاکنون یک دوره ارتقاء برای پذیرفته شدگان درجات یک تا چهار این طرح در رشته‌های حفظ، تجوید، صوت، لحن و وقف و ابتدا برگزار شده است که این موضوع در سال جدید با دقت و اهمیت بیشتری ادامه پیدا خواهد کردبا عنایت به درخواست های مکرر داوران عزیز در نظر است در سال جاری دوره‌هایی برای افراد مذکور و پذیرفته‌شدگان جدید برگزار گردد.

مرکز امور قرآنی در ادامه عنوان کرده است که پیش‌بینی می‌شود که در هر شش ماه، یک دوره برگزار شود و یکی از شاخصه‌های ارتقای درجه داوران فعلی، گذراندن موفق دوره‌های مورد اشاره است. همچنین هدف از اجرای این طرح علاوه بر هماهنگی بیشتر داوران و پرهیز از عملکرد سلیقه‌ای، ارزیابی عملکرد دوره‌ای داوران و تصمیم‌گیری برای ارتقای درجه ایشان در کنار ارزیابی عملکرد ایشان در مسابقات خواهد بود.

 لازم به توضیح دوره سوم طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآنی بزودی برگزار میشود و طبق اعلام مرکز امور قرآنی شرایط به اطلاع استان ها و اساتید مبرز جهت معرفی افراد شایسته رسیده است.

امید است با برگزاری دوره سوم تا حد قابل قبولی بتوان داوران را ساماندهی نمود و اطلاعات داوران را در اختیار سایر نهادها نیز قرار داد.

احسن الحدیث در شبکه های اجتماعی    aparat telegram instagram whatsapp 300x300 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری