پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

قهرمانان قرآنی اسلامشهر تجلیل می‌شوند

چهارمین دوره همایش تجلیل از قهرمانان قرآنی اسلامشهر فردا، 13 بهمن‌ماه و به همت دارالقرآن شهرداری اسلامشهر برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، دارالقرآن شهرداری اسلامشهر چهارمین همایش تجلیل از قهرمانان قرآنی این شهرستان را روز سه‌شنبه، 13 بهمن‌ماه و به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می‌کند.
بر همین اساس در این همایش از فعالان قرآنی اسلامشهر که در سال گذشته در مسابقات، استانی، کشوری و بین‌المللی حائز رتبه‌های مختلف شده‌اند، تجلیل می‌شود. همچنین یکی دیگر از برنامه‌های این همایش بزرگداشت مدافعان حرم است.
در این مراسم که ساعت 14 روز 13 بهمن‌ماه آغاز می‌شود، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاج صادقی،‌ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه به بیان سخنانی خواهد پرداخت. همچنین صفری‌تبار،‌ رئیس دارالقرآن شهرداری اسلامشهر سخنانی را در مورد این همایش مطرح خواهد کرد.
در این مراسم احمد ابوالقاسمی، قاری بین‌المللی کشورمان نیز به تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید می‌پردازد و علی انسانی،‌از مداحان برجسته اهل بیت عصمت و طهارت(ع) مداحی خواهد داشت.
این مراسم به همت دارالقرآن شهرداری اسلامشهر و در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامشهر واقع در میدان نماز، خیابان شهید صیاد شیرازی برگزار می‌شود.

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری