پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

تعامل اتحادیه قرآنی لرستان با کمیته امداد ناحیه دو خرم‌آباد

جلسه مشترک اتحادیه قرآنی لرستان با اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) ناحیه دو خرم‌آباد روز گذشته، ۱۹ دی‌ماه برگزار شد. حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی امیدیان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ضمن بیان این مطلب گفت: جلسه مشترک این اتحادیه با حضور تائب، مسئول کمیته امداد ناحیه دو خرم‌آباد، معاون فرهنگی و مسئول اداره زکات، صبح روز گذشته، ۱۹ دی‌ماه برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه در خصوص بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت‌ مؤسسات قرآنی بحث و تبادل نظر شد، اظهار کرد: طی این جلسه پیرامون مباحث فرهنگی و مجموعه فعالیت‌های فرهگی تبادل نظر شد و مقرر شد که این فعالیت‌ها از مسیر مؤسسات قرآنی محقق شود و اولویت برنامه‌های آموزشی و تبلیغی و ترویجی در کیمته امداد تحقق پذیرد.
امیدیان اضافه کرد: ایجاد برنامه راهبردی برای ایجاد فعالیت‌های منسجم قرآنی در سطح کمیته امداد ناحیه دو خرم‌آباد، زمینه‌سازی برای ایجاد فعالیت‌های هماهنگ و تعامل در راستای تحقق اهداف دو نهاد از جمله موارد مطروحه در این جلسه بود.
وی بیان کرد: هرچند اتحادیه قرآنی استان دارای تفاهم‌نامه پنج ساله با اداره‌کل کمیته امداد استان بوده است و که در زمان حاضر زمان آن به اتمام رسیده است و اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه بااین اداره در ناحیه دو خرم‌آباد کرده است.

........................

منبع

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری