پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

فعالیت‌های قرآنی گروهی؛ راهی برای تربیت صحیح کودکان

عسگرپور‌کبیر، مدیر مؤسسه قرآنی آوای انتظار‌ نور کرمان گفت: انجام فعالیت‌های دسته‌جمعی که حاوی آموزه‌های دینی باشد، قدم بزرگی برای تربیت قرآنی فرزندان است.

زهرا عسگرپور‌کبیر، مدیر مؤسسه قرآن‌ و عترت آوای انتظار‌ نور کرمان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) تصریح کرد: فعالیت‌های مؤسسه تنها به آموزش‌های عمومی و تخصصی حفظ و قرائت قرآن محدود نمی‌شود و شامل امور فرهنگی مانند برگزاری جشن‌ها و نمایشگاه‌های قرآنی است.
وی افزود: در بحث آموزش مفاهیم قرآن به‌ این نتیجه رسیده‌ایم که قرآن‌آموزان خردسال در فعالیت‌های دسته‌جمعی و کارهای گروهی، بهتر تحت تأثیر آموزه‌های قرآنی قرار می‌گیرند.
این فعال قرآنی در ادامه، برنامه‌های کلی مؤسسه را شامل آموزش‌های عمومی و تخصصی حفظ و قرائت قرآن، برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی قرآن برای نهادها و سازمان‌ها، برگزاری نمایشگاه‌‌ها و جشن‌های قرآنی برای خانواده‌ها و علاقه‌مندان، تشکیل گروه تئاتر و اجرای نمایش‌های مذهبی و ارتباط با اقشار مختلف برای جذب آن‌ها به فرهنگ قرآنی برشمرد.
یادآ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ور می‌شود، مؤسسه قرآن‌ و عترت آوای انتظار‌ نور کرمان واقع در خیابان گلدشت، کوچه شماره ۳۵، سمت راست، درب ۴ واقع شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۳۳۲۲۸۸۹۰ – ۰۹۱۳۹۹۷۵۷۶۳ تماس حاصل کنند.

...........................

منبع

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری