پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

مؤسسه «شکوفه‌های انتظار»؛ مجری برپایی بخش شفاهی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن

مؤسسه شکوفه‌های انتظار در شهر تهران مجری بخش شفاهی رشته حفظ کل آزمون حفظ و مفاهیم قرآن شد.

نسرین زادمهر، مدیر مؤسسه شکوفه‌های انتظار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در رشته حفظ کل ویژه بزرگسالان به مجری‌گری این مجموعه از عصر امروز، ۲۰ اسفندماه در بخش آقایان آغاز شد.
وی ادامه داد: شرکت‌کنندگان در بخش شفاهی راه‌یافتگان بخش کتبی بودند که ۱۰ اسفندماه طی مرحله نخست آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن توانستند حد نصاب لازم را کسب کنند.
زادمهر اظهار کرد: این آزمون در بخش آقایان از ساعت ۱۳ آغاز و تا ۱۹ به میزبانی شعبه رسالت جامعةالقرآن الکریم و اهل‌ البیت(ع) استان تهران برگزار می‌شود و بخش بانوان نیز با ۱۳۴ راه‌یافته به بخش شفاهی فردا، ۲۱ اسفندماه از ساعت ۸ تا ۱۸ به میزبانی دو مؤسسه شعبه رسالت جامعةالقرآن و ریان استان تهران برپا خواهد شد.
وی عنوان کرد: تیم داوران در بخش بانوان متشکل از چهار داور و در بخش آقایان متشکل از دو داور است که این مسابقات را قضاوت می‌کنند.
زادمهز تصریح کرد: بخش شفاهی گروه نوجوانان نیز ۱۲، ۱۷ و ۱۸ اسنفدماه با اجرای مؤسسه شکوفه‌های انتظار تهران به میزبانی شعبه رسالت جامعةالقرآن، مؤسسه ریان و امام رضا(ع) تهران برگزار شد..

........................

منبع

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری