پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

برپایی کارگاه آموزش «مهارت‌های مدیریتی» در سیستان و بلوچستان

کارگاه آموزش مهارت‌های مدیریتی ویژه مدیران مؤسسات قرآنی سیستان و بلوچستان برگزار شد. سیدمهدی پورموسوی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: کارگاه آموزش مهارت‌های مدیریت ویژه مسئولان مؤسسات قرآنی استان با حضور عیسی بزمانی، مدیرکل تبلیغاات اسلامی، حسین مسگرانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امرا، مدیرکل دارایی و امور مالیاتی و دیگر مسئول اداره مور قرآنی تبلیغات اسلامی و کارشناسانی و اساتد د دانشگاه برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه دوره فوق از ۱۶ اسفندماه آغاز و تا ۲۰ همین ماه ادامه داشت، عنوان کرد: این دوره با حضور ۲۳ نفر و با سرفصل‌هایی چون اصول و مبانی مدیریت و تعاملات اداری، تئوری سازمانی و روابط عمومی، مدیریت رسانه و فضای مجازی، نحوه مکاتبات اداری و مالی و حسابداری و آشنایی با امور مالیاتی به طور کل و آشنایی با ساختار فعالیت‌های قرآنی برپا شد.
پورموسوی اضافه کرد: این دوره در سالن اجتماعات اداره‌کل تبلغیات اسلامی و با همکاری اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی و با حمایت‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
وی تصریح کرد: در پایان این کارگاه به حاضرین گواهینامه حضور در کارگاه آموزشی اعطا شد.

...........................

منبع

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری