پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

کارگاه آموزشی «مدیریت فرهنگی» برگزار شد

به همت مؤسسه بین‌الحرمین شاهرود کارگاه آموزشی مدیریت فرهنگی ویژه مدیران شعب این مؤسسه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایکنا؛ احمد حیدری، مسئول مرکز آموزش مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین از برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرهنگی ویژه مدیران شعب این مؤسسه فرهنگی خبر داد.
وی با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی با هدف هر چه بهتر مدیریت فرهنگی برنامه‌های تبلیغی این مؤسسه در سال جاری برگزار شد، ادامه داد: در این کارگاه آموزشی که با موضوع مدیریت فرهنگی و برای آموزش مهارت‌های مدیریتی در عرصه فرهنگ و انتقال تجربیات به فعالان فرهنگی جوان طرح ریزی شده بود، محمد ابراهیمی مربی کارگاه، پس از تبیین مفهوم فرهنگ و مدیریت، هدف نهایی از فعالیت فرهنگی را فراهم کردن آرامش معنوی در زندگی عنوان کرد. همچنین سبک‌های موثرمدیریت فرهنگی، تفویض اختیار را مناسب‌ترین سبک برای پرورش و کادر سازی مفید درعرصه فرهنگی برشمرد و در ادامه با ذکر مثال‌هایی بر کارایی این روش در تربیت و پرورش کادر فرهنگی تأکید کرد.
مسئول مرکز آموزش خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی در تاریخ یکشنبه و دوشنبه ۲۶ و ۲۷ فروردین‌ماه و در دفتر مرکزی مؤسسه به نشانی خیابان ۲۲ بهمن برگزار شد و با توجه به مطالب مفید طرح شده در این جلسه، شرکت‌کنندگان خواستار ادامه چنین برنامه‌هایی در طول سال شدند.

..................................

منبع

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری