پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

طرح ۱۴۵۲ با ختم بیش از ۴ میلیون بار قرآن کریم

مسئول غرفه طرح قرآنی ۱۴۵۲ گفت: ما در این طرح هفت نیت را در نظر گرفتیم و با برنامه های در نظر گرفته شده، پیش بینی می شود قرآن بیش از چهار میلیون بار ختم شود.

امید ابراهیم‌زاده، مسئول غرفه طرح قرآنی 1452 در گفت وگو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، در مورد این طرح گفت: ما در طرح 1452 قرآن را به بیست قسمت تقسیم کرده‌ایم تا در طول اجرای این طرح، قرآن بیش از چهار میلیون بار قرائت شود.

وی ادامه داد: در این طرح ما هفت نیت مختلف را مدنظر قرار داده‌ایم تا مخاطبان طرح مورد نظر خود را انتخاب و عدد نیت خود را به 3000701 پیامک کنند، بعد از ارسال پیامک یک رمز و پیامک ورود به اپلیکیشن ارسال می شود.

ابراهیم‌زاده یادآور شد: با ورود به اپلیکیشن می‌توانید صفحه مورد نظر خود را دیده و مطالعه کنید و در همان فضا امکان دعوت از دوستان خود را خواهید داشت که با انتخاب 19 نفر از افراد مورد نظر هم پیامک طرح برای آنها ارسال می شود و هم شما می‌توانید یک قلم قرآنی هدیه بگیرید.

وی تصریح کرد: این زنجیره برای همه علامقندان به همین شکل ادامه خواهد داشت، در طرح‌های گذشته امکان تنها 12 بار قرائت دوره‌ای قرآن را داشتیم که در این دوره این امر با افزایش چمگشیری روبرو شده است.

مسئول غرفه طرح قرآنی 1452 در پایان تاکید کرد: در این طرح برای عضویت از طریق دعوتنامه با دعوت معرف و تلاوت بخش موردنظر،  ۱۳۳ امتیاز به معرف و ۹۳۱ امتیاز به معرفی شونده تعلق می‌گیرد که در قرعه کشی پایانی عتبات عالیات برای آنها درج می شود.

.........................

منبع

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری