• تـازه هـا
  • آموزش قرآن
  • پربازدید

مسلم بن عقیل، فدایی و پیش مرگ عاشورا

وقتی مردم کوفه به حسین (ع) نامه نوشتند حضرت، مسلم را خواست
بیشتر...

معرفی نوجوانان قرآنی که در آینده خواهند درخشید

در کاروان شوق تلاوت که این روزها در عتبات عالیات به سر

بیشتر...

نیایش هنگام درخواست بخشش

 
اللهم يا من برحمته يستغيث المذنبون .و يا من الي ذكر
بیشتر...

ارائه سرفصل‌های جدید کارشناسی قرآن و حدیث به زودی

عضو شورای توسعه فرهنگ قرآن با بیان اینکه اصلاح سرفصل‌های

بیشتر...

رعایت ادب در هنگام دعا کردن،آیت الله العظمی

دریافت فایل

حجم: 3.17 MB

زمان: 5 دقیقه

بیشتر...

آمار بازدید

-
بازدید امروز
بازدید دیروز
کل بازدیدها
27500
47246
136182297
امروز شنبه, 22 مرداد 1401
اوقات شرعی

۱۰ آذرماه؛ پایان فرصت ارسال آثار به دومین سوگواره عاشورایی

۱۰ آذرماه آخرین فرصت برای ارسال آثار در همه بخش‌ها به ویژه بخش وبلاگ‌نویسی دومین سوگواره عاشورایی اعلام شده است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، دومین سوگواره عاشورایی با اهدافی همچون تعمیق بخشی نگاه مردم به محرم، شناساندن حادثه عاشورا و پیام آن به مردم آزاده جهان، معرفی آداب و رسوم و آئین‌های سنتی در برگزاری عزاداری در اقصی نقاط کشور و حفظ و ثبت آیین‌های سنتی برای انتقال به نسل‌های آینده و تجلی نمادها و نشانه‌ها برگزار می‌شود.

سبک زندگی حسینی، جنبه‌های معنوی واقعه عاشورا، آئین‌های عزاداری و فرهنگ‌های بومی در هر منطقه، کودکان و خردسالان عاشورا، نذورات، اشک‌ها و خواهش‌ها، همایش جهانی شیرخوارگان حسینی، پیاده‌روی اربعین (از نجف تا کربلا) از جمله موضوعات دومین سوگواره عاشورایی به شمار می‌رود.
محتواهای ارائه شده در موضوعات پیاده‌روی اربعین (از نجف تا کربلا) به صورت ویژه داوری خواهد شد و کاربران تا ۱۰ آذرماه به عنوان آخرین زمان فرصت دارند تا آثار خود را در بخش‌های مختلف به ویژه بخش وبلاگ‌نویسی به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

وبلاگ‌های شرکت‌کننده در سوگواره فقط با دامنه راسخون بلاگ پذیرفته خواهند شد و وبلاگ‌های ارسالی از لحاظ فنی ۳۰ درصد و از لحاظ محتوایی ۷۰ درصد در داوری بررسی خواهد شد.

جوایز ویژه شامل چهار کمک هزینه کربلای معلی به ارزش چهار میلیون ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر سوگواره به نفرات اول در بخش‌های مطالعه و وبلاگ و در بخش مسابقه به نفرات اول در زیربخش‌های عکس و شعر، چهار کمک هزینه مشهدمقدس به ارزش یک میلیون و پانصد هزار ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر سوگواره به نفرات دوم در بخش‌های مطالعه و وبلاگ و در بخش مسابقه به نفرات دوم در زیربخش‌های عکس و شعر و  چهار کمک هزینه خرید کتاب و نرم‌افزار  به ارزش ۵۰۰ هزار ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر سوگواره به نفرات سوم در بخش‌های مطالعه و وبلاگ و در بخش مسابقه به نفرات سوم در زیربخش‌های عکس و شعر و ۱۵ هدیه صنایع دستی نفیس به نفرات چهارم تا هشتم در هر سه بخش مطالعه، وبلاگ و مسابقه و سه جایزه نفیس در بخش وبلاگ، به وبلاگ برتر از دید کاربران در زیربخش‌های عکس، کلیپ، شعر و دل‌نوشته خواهد بود.

احسن الحدیث در شبکه های اجتماعی    aparat telegram instagram whatsapp 300x300 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری