• تـازه هـا
  • آموزش قرآن
  • پربازدید

محمدباقر قائنی مجتهد بیرجندی خراسانی

محمدباقر قائنی مجتهد بیرجَندی (۱۲۷۶-۱۳۵۲ق)، معروف به

بیشتر...

مسجد

 

مسجد از ماده "سجد" است و سجده در لغت به معنای نهادن

بیشتر...

خطبه سی و هفت،بخش دوم

 

شرح نهج البلاغه،آیت الله مکارم شیرازی

الذَّلِیلُ

بیشتر...

عصیانگران روز شنبه!

شرح آیات 65 و 66 سوره مبارکه بقره

65- وَلَقَدْ عَلِمْتُمُ

بیشتر...

پنج صفت ویژه مؤمنان

شرح آیات 2 تا 4 سوره مبارکه انفال

2إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ

بیشتر...

آمار بازدید

-
بازدید امروز
بازدید دیروز
کل بازدیدها
15862
70819
137451691
امروز جمعه, 04 فروردين 1402
اوقات شرعی

معرفی یک مؤسسه برای ارائه خدمات مدیریتی به مؤسسات و خانه‌های قرآنی

سازمان دارالقرآن در راستای صدور مجوز مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت، مؤسسه رضوان القرآن و العترت را به عنوان مؤسسه ارائه‌دهنده خدمات مدیریتی به مؤسسات و خانه‌های قرآن معرفی کرد.

به گزارش ایکنا، سازمان دارالقرآن در راستای اجرای تبصره ۳ ماده ۷ شیوه‌نامه تقسیم‌بندی مصوب هیئت هماهنگی صدور مجوز مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت، مؤسسه رضوان القرآن و العترت را به عنوان مؤسسه ارائه‌دهنده خدمات مدیریتی به مؤسسات قرآنی معرفی کرد.

برهمین اساس با توجه به موضوع بند ب ماده ۳ شیوه‌نامه فوق الذکر این مؤسسه جهت ارائه خدمات توانمندسازی، برگزاری دوره‌های ارتقای شغلی و مهارتی، ارائه روش‌های نوین اداری، مالی و آموزشی به مؤسسات و نیز ارائه مشاوره و خدمات حقوقی و ثبتی به متقاضیان در چارچوب شیوه‌نامه ابلاغی سازمان دارالقرآن الکریم معرفی شده است.

تمامی متقاضیان تأسیس مؤسسه قرآنی و تغییر در آن می‌توانند برای تسهیل و تسریع در چرخه کارشناسی و اخذ تأییدیه‌های فنی و حقوقی برای ثبت مؤسسه و صورت‌ جلسات تغییرات به این مؤسسه قرآنی مراجعه کنند.

مؤسسات علاقه‌مند و واجد شرایط برای بهره‌مندی از مجوز ارائه خدمات مدیریتی نیز می‌توانند به اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان‌ها مراجعه کنند.

علاقه‌مندان برای ثبت مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت و خانه قرآن به اینجا و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر یا مراجعه به مؤسسه رضوان القرآن و العترت می‌توانند با شماره‌های ۷۷۴۷۴۲۱ – ۰۲۱، ۷۷۶۴۷۴۲۲ – ۰۲۱ و ۰۹۳۶۵۷۱۷۰۵۰ به نام خانم سالم مراجعه کنند.

احسن الحدیث در شبکه های اجتماعی    aparat telegram instagram whatsapp 300x300 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری