پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

انتشار سه عنوان کتاب حدیث/احتمال برگزاری جشنواره حدیث در دهه فجر

مدیر مرکز قرآن، عترت و نماز سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به انتشار سه عنوان کتاب حدیث از سوی این مرکز گفت: در صورت انتشار کتاب ها مرحله مقدماتی جشنواره حدیث سازمان در دهه فجر برگزار می شود.

مهدی میدانی، مدیر مرکز قرآن، عترت و نماز سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در گفت و گو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان با اشاره به انتشار سه عنوان کتاب حدیث از سوی این مرکز گفت: این سه عنوان کتاب با هماهنگی دارالحدیث قم به زودی منتشر می شود.

وی با اشاره به موضوعات و جامعه مخاطب این کتاب ها خاطرنشان کرد: این کتاب ها با موضوع اصول عقاید و سبک زندگی ویژه خواهران شاغل، همسران و فرزندان کارکنان و نیروهای وظیفه به چاپ خواهد رسید.

میدانی با بیان اینکه این کتاب ها با توجه به مباحث مورد نیاز خانواده ها و همسران کارکنان و خواهران شاغل تدوین شده است، اظهار کرد: این کتاب ها به زودی در 12 هزار جلد چاپ و توزیع خواهد شد.

مدیر مرکز قرآن، عترت و نماز ارتش با بیان اینکه در صورت انتشار کتاب ها مرحله مقدماتی جشنواره حدیث سازمان برگزار می شود، تصریح کرد: اگر به موقع این کتاب ها به دست ما برسد جشنواره حدیث در ایام دهه فجر یا اوایل اسفند ماه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه هشتمین جشنواره حدیث تا پایان سال برگزار می شود، تاکید کرد: در صورت انتشار کتاب ها، این سه عنوان کتاب به عنوان منابع جشنواره به شرکت کنندگان معرفی خواهد شد.

............................

منبع

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری