پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

فراخوان طرح‌های آموزشی، پژوهشی و تبلیغی، ترویجی موسسات قرآنی در گام اول "خانه ایده های قرآنی"

"خانه ایده های قرآنی کشور" راه اندازی شد:
فراخوان طرح‌های آموزشی، پژوهشی و تبلیغی، ترویجی موسسات قرآنی در گام اول "خانه ایده های قرآنی"
سید حمید هاشمی، معاون محتوایی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور از راه‌اندازی خانه ایده های قرآنی کشور در اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور خبر داد و گفت: اجرای طرح خانه ایده های قرآنی، منجر به بررسی طرح و ایده های  موسسات قرآنی کشور  و حمایت از طرح های مهم و ناب ملی برای توسعه  آموزش، پژوهش، سبک زندگی و کارآفرینی قرآنی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان نیوز» سید حمید هاشمی، معاون محتوایی اتحادیه تشکل‌های قران و عترت کشور از راه‌اندازی  نخستین  خانه ایده های قرآنی کشور در اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور خبر داد و گفت: باتوجه به افزایش روزمره تمایل جامعه به آموزه های قرآنی و فعالیت ها و برنامه های آموزشی، پژوهشی، تبلیغی، ترویجی و  سبک زندگی قرآنی در کشور، ایجاد بستر جمع آوری، پایش و کارشناسی ایده ها و طرح های قرآنی در کشور و حمایت از طرح های مهم  و ناب ملی، یکی از مهم ترین خلأهای موجود به شمار می رود. وی افزود: اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در این راستا و با هدف حمایت از طرح های موسسات، کیفیت بخشی به فعالیت ها و بهره مندی همه فعالان و موسسات، از ایده ها و راهکارهای موفق موسسات قرآنی اقدام به راه اندازی خانه ایده های قرآنی در کشور نمود. معاون محتوایی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور با اشاره به دیگر اهداف راه اندازی این طرح، تصریح کرد: اتحادیه تشکل های قرآن و عترت با راه اندازی این طرح، به دنبال تجمیع ایده های قرآنی در حوزه های آموزشی، پژوهشی، سبک زندگی قرآنی، تبلیغی  و ترویجی و اشتغال و ... و نشر   مداوم ایده ها، بررسی ایده های اجرا شده و یا پیشنهادی موسسات قرآنی، کیفیت بخشی به ایده ها و نشر عمومی برای استفاده سایرین و افزایش هم افزایی موسسات در امور اجرایی می باشد. وی افزود: اجرای طرح خانه ایده های قرآنی کشور، منجر به بررسی طرح و ایده های  موسسات قرآنی کشور  و حمایت از طرح های مهم و ناب ملی برای توسعه  آموزش، پژوهش، سبک زندگی و کارآفرینی قرآنی خواهد شد.
«فراخوان ارسال آثار به خانه ایده های قرآنی»
معاون محتوایی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در ادامه با تاکید  بر لزوم مشارکت موسسات در این طرح، عنوان کرد: موسسات قرآنی سراسر کشور جهت مشارکت در خانه ایده های قرآنی و اجرایی شدن این طرح ها،  لازم است، آثار و ایده های  خود را در  بخش ایده های آموزشی، ایده های  پژوهشی،  طرح های تبلیغی و ترویجی و نیز ایده های کارآفرینی و اشتغال  و کلیه طرح های نوین در حوزه قرآن را  به  صندوق پست الکترونیک: info@ etghan.ir  و یا به دبیرخانه این طرح  به نشانی: تهران، میدان ولی عصر(عج)، بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان پارس، پلاک 164، طبقه سوم ارسال  نمایند. وی در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین در گام اول راه اندازی طرح خانه ایده های قرآنی  کشور، برای تعیین طرح مناسب ملی در حوزه های مختلف در سال 94 و جذب اعتبارات،  فراخوان ارسال طرح های آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و ترویجی، سبک زندگی قرآنی و اشتغال  و کارآفرینی قرآنی در هفته جاری به موسسات قرآنی سراسر کشور ارسال می شود که موسسات قرآنی ضمن مطالعه و تکمیل این کاربرگ ها، در گردآوری ایده های نوین قرآنی با اتحادیه تشکل های قرآن و عترت مشارکت نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88977933-021 و داخلی 26 تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری