پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

شرایط انتخاب خادمان قرآن به مراکز استان‌ها ابلاغ می‌شود

دبیر انجمن خادمان قرآن گفت: موضوع انتخاب خادمان قرآن به زودی به مراکز استان‌ها و نهادهای قرآنی و اصحاب رسانه ارسال می‌شود. محمدرضا پورمعین، دبیر انجمن خادمان قرآن کریم معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ضمن بیان این مطلب گفت: برابر اساسنامه انجمن خادمان موضوع انتخاب خادمان قرآن به زودی به مراکز استان‌ها و نهادهای قرآنی و اصحاب رسانه ارسال می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین برای بیست و سومین آیین تکریم و تجلیل از خادمان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران خادمان قرآن، همه علاقه‌مندان و افراد دارای ضوابط و شاخص‌های لازم نسبت به معرفی به دبیرخانه انجمن خادمان مستقر در معاونت قرآن و عترت ارشاد اقدام کنند و طی شش ماه آینده فرصت دارند تا آثار و مقالات و کتب و خدمات و رزومه کامل خود را در سطح یکی از هشت رشته گروه حافظان و قاریان، محققان و مفسران و پژوهشگران، هنرمندان، مدیران و اساتید و داوران و آموزشی و ناشران و تولیدکنندگان محصولات قرآنی به دبیرخانه معاونت ارسال کنند.
پورمعین اضافه کرد: پس از بررسی آثار و رزومه و شرایط داوطلبان، انتخاب در عنوان خادمان قرآن کریم، مراتب به مراجع ذی صلاح معرفی و انجمن خادمان قرآن نسبت به معرفی این افراد اقدام می‌کنند.

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری