پیامبر اکرم (ص) : خانه های خویش را با تلاوت قرآن نورانی کنید.

احسن الحدیث

قرائت قرآن باید با مسئولیت در برابر آن همراه باشد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا توسل و تمسک به قرآن و قرائت آن را تنها راه پیشگیری از این سقوط دانست و تصریح کرد: اما قرائت قرآن باید با مسئولیت در برابر آن و عمل به قرآن همراه باشد. به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوتراب بهرامی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در مراسم تجلیل از حافظان قرآن کریم کارکنان نیروی انتظامی گلستان و خانواده آنها اظهار کرد: غفلت از خدا و قیامت، غفلت از خود و آفرینش انسان و وظیفه او، همچنین غفلت از موقعیت‌هایی که خدا در اختیار انسان قرار داده می‌تواند انسان را به پایین‌ترین مرتبه سقوط بکشاند.
وی توسل و تمسک به قرآن و قرائت آن را تنها راه پیشگیری از این سقوط دانست و تصریح کرد: اما قرائت قرآن باید با مسئولیت در برابر آن و عمل به قرآن همراه باشد.
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه با اشاره به شرایط ناامنی که در کشورهای منطقه و وجود بهتربن شرایط امنیتی در داخل کشور ادامه داد: در فضایی که گروه‌های تکفیری و ظاله با حمایت آل سعود و استکبار جهانی جو امنیتی منطقه را به هرج و مرج کشانده‌اند، کشور ما به برکت نیروهای مؤمن و قرآنی مدیریت و رهبری فرزانه و همکاری مردم در بهترین شرایط امنیتی به سر می‌برد.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی که فرمودند کارها مورد رضایت من است، اظهار کرد: رضایت ولی امر مسلمین موجب افتخار نیروی انتظامی است.
حجت‌الاسلام بهرامی با اشاره به وجود ۱۰ هزار نیروی حافظ قرآن در بدنه نیروی انتظامی، این نیرو را الگو و نمونه خواند و گفت: با وجود چنین نیروهایی و توجه به قرآن، تمامی تلاش‌ها و اقدامات برکت پیدا می‌کند و تلاش‌ها و فعالیت‌های دینی و مذهبی فرهنگی اقتصادی در بهترین شرایط صورت می‌گیرد.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران حدود ۱۴هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است، بیان کرد: در فضای قرآنی است که این‌گونه شهدا و شهدایی همچون شهید (محسن حججی) پرورش می یابد که دنیا نظیرش را کمتر دیده است.
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در پایان با اشاره به آیات قرآنی فلسفه آفرینش انسان را عبادت خدا عنوان کرد و گفت: قرائت و عمل به قرآن از بهترین عبادت‌هاست.

فروشگاه و معرفی آثار استاد دکترمحمد علی انصاری